Montaż


Montaż sprzętu car audio Warszawa.

Adres: Marywilska 36, Warszawa

Tel. kontaktowy: 503 503 033

Kontakt: elektrodor@elektrodor.pl

Montaż car audio Elektrodor


Zakres usług:

Usługa Cena od
montaż głośników (para) 100 zł
montaż wzmacniacza 200 zł
montaż radia 1DIN 50zł 
montaż radia 2DIN 150 zł
wygłuszenie drzwi (1szt.) 100 zł
wygłuszenie kompleksowe (4 drzwi, podłoga, sufit) 3000 zł
montaż świateł dziennych 150 zł
montaż kamery cofania 200 zł
montaż czujników cofania 250 zł
montaż zestawu głośnomówiącego 150 zł
montaż radia CB 100 zł
montaż anteny CB 50 zł
montaż anteny samochodowej 50 zł
montaż monitora podsufitowego lub w zagłówki wycena indywidualna
serwis sprzętu car audio wycena indywidualna
montaż tunera DVB-T w aucie 200 zł

Cennik zawiera ceny "od". Ostateczny koszt uzależniony jest od konkretnego samochodu. Cena obejmuje jedynie tzw. robociznę. Akcesoria niezbędne do montażu car audio takie, jak: ramki radiowe, dystanse, zestawy okablowania, itp. będą doliczane oddzielnie.

Jako autoryzowany dealer sprzętu car audio w Warszawie wielu marek oraz bezpośredni dystrybutor akcesoriów instalacyjnych zapewniamy zarówno stan magazynowy, jak i atrakcyjne ceny na wiele produktów. Przyśpiesza to termin realizacji zlecenia i wpływa na jego niższy koszt. Informujemy, że przy montażu car audio ceny sprzętu mogą podlegać negocjacjom. Zapraszamy


Instalacja głośników od 100zł

Podstawowa cena obejmuje umieszczenie pary (2szt.) głośników w miejsca fabryczne, przystosowane pod dany rozmiar sprzętu car audio lub po zamontowaniu dystansu. Wykonujemy także instalacje systemu odseparowanego (2 głośniki średnioniskotonowe, 2 wysokotonowe, zwrotnice). Na zamówienie wykonujemy słupki pod tweetery. Cenę usługi może także zwiększyć konieczność cięcia blachy lub dorobienia nietypowego dystansu pod głośnik.

Instalacja wzmacniacza od 200zł

Podstawowa forma usługi polega na poprowadzeniu instalacji zasilającej od akumulatora do wzmacniacza oraz sygnałowej od radia. Koszt zwiększa położenie przewodów głośnikowych do drzwi, czy ciężki dostęp do przejścia przez grodź od strony akumulatora.

Instalacja radia 1DIN (od 50zł) 2DIN (od 150zł)

Na cenę ma wpływ kilka czynników. Jednostki z zestawem głośnomówiącym wymagają wyciągnięcia mikrofonu. Do poprawnego montażu tego rodzaju sprzętu car audio potrzebne są przejściówki między instalacją radiową i ramki radiowe (zaślepki), które liczone są oddzielnie. Większość (do popularnych modeli aut) posiadamy na stanie. Nietypowe jesteśmy w stanie sprowadzić przeważnie w 24h.

Google+