Gwarancja

Sprzęt nagłośnieniowy (głośniki, wzmacniacze, radia, kondensatory itp) oferowany w naszym sklepie pochodzi z legalnej, polskiej dystrybucji i objęty jest gwarancją importera na 24 lub 12 miesięcy, potwierdzaną paragonem lub fakturą VAT.


Sprzęt, który ulegnie awarii w okresie gwarancji prosimy o odesłanie na adres naszego sklepu, a my przekażemy go do serwisu polskiego dystrybutora. Możliwe jest też odesłanie sprzętu bezpośrednio do dystrybutora (adres na karcie gwarancyjnej bądź pudelku). Prosimy o załączenie oryginału, bądź kopii karty gwarancyjnej oraz dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT). Towar naprawiony lub nowy odsyłamy na nasz koszt. Przed wysyłką prosimy o kontakt.


Elektrodor
03-228 Warszawa
ul. Marywilska 36

-- UWAGA --

Na rynku można kupić sprzęt car-audio, szczególnie radioodtwarzacze, jedynie z gwarancją sprzedawcy a bez gwarancji polskiego dystrybutora. Sprzęt ten pochodzi z zagranicy i nie może być serwisowany w Polsce. Jedynie towar z kartą gwarancyjną polskiego dystrybutora może być serwisowany w Polsce. Serwis gwarantuje dystrybutor a nie sprzedawca!