Audi A5 Sportback 1 obudowa subwoofera

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BASSER
  • Dostępność: zapytaj o dostępność  (1 szt.)
    Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • 300,00 zł

Do samochodu Audi A5 Sportback 2007 - 2016, głośnik 8"/20cm, objętość 8 litrów

 

 

Parametry produktu

Płyta MDF
Tkanina Czarna
Rozmiar głośnika 8"/20cm
Otwór montażowy głośnika (mm) 182
Podfrezowanie pod głośnik (mm) 222
Głębokość głośnika (mm) 120
MAX średnica magnesu (mm) 130
Objętość obudowy zamkniętej (litry) 8
Waga (kg) 2,90

Obudowa subwoofera Fit-Box jest idealnym sposobem na poprawę basu w samochodzie. Dzięki dopasowaniu do pojazdu zajmuje możliwie mało miejsca i nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu auta. Parametry skrzyni są tak dobrane, by dało się w nich zamontować większość subwooferów dostępnych w sprzedaży i jednocześnie zapewnić świetne brzmienie basu w aucie.

 

Obudowy BASSER produkowane są w Polsce, niemal w całości z produktów pochodzących z Unii Europejskiej. Do ich wykonania używamy najlepszych jakościowo płyt MDF znanych marek. Tkanina charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki temu nawet po wielu latach skrzynie wyglądają jak nowe. W obudowach BASSER subwoofer zagra tak, jak chciał jego producent.

 

Przed zakupem Fit-Box'a prosimy o sprawdzenie czy obudowa pasuje do Twojego samochodu. Prosimy też o zwrócenie uwagi czy w Twoim modelu auta nie ma dodatkowych modułów lub innych urządzeń w miejscu montażu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze sprzedawcą lub prześlij zdjęcie celem weryfikacji. W niektórych przypadkach trzeba liczyć się z koniecznością nacięcia, wycięcia lub przewiercenia poszczególnych elementów samochodu w celu poprawnego montażu obudowy. Za prawidłowe i  bezpieczne zamocowanie oraz dodatkowe elementy montażowe odpowiada monter. Zalecamy wykonanie instalacji  w profesjonalnym zakładzie car audio.